Konopné pamlsky pre psov, príchuť losos 200 g Zelená Země

Konopné pamlsky pre psov, príchuť losos 200 g
Konopné pamlsky pre psov, príchuť losos 200 g

Cena
10,20 €

Výrobca
Zelená Země

Kód produktu
z0013

Dodanie 3-5 dní
ks

Chutná a zdravá pochúťka pre psov, ktorá môže podporovať imunitu, trávenie a zdravú srsť. Dokáže zmierňovať zápach z tlamy. Prírodné zloženie bez konzervantov a farbív. viac

Konopné pamlsky pre psov, príchuť losos 200 g

Povedal niekto, že pochúťky musia byť nezdravé? Jedinečná konopná pochúťka pre psov Zelená Země je lahodná a psy ju doslova milujú, no zároveň dokáže prinášať viacero priaznivých účinkov na zdravie. Vhodná je pre všetky plemená psov. Nie je náhradou plnohodnotnej potravy, predstavuje chutnú odmenu, ktorú môžete svojmu štvornohému miláčikovi dať za poslušnosť.

Výnimočné prírodné zloženie

Český výrobca Zelená Země, ktorý je na trhu už od roku 2010, si pestuje svoje vlastné odrody konopy, ktoré spĺňajú tie najprísnejšie kvalitatívne štandardy. Najmodernejšími metódami z nich extrahuje olej s vysokým obsahom cenných zložiek. Ten je špeciálne čistený a upravovaný, aby bol 100 % bezpečný pre všetky plemená psov.

Okrem konopného oleja obsahuje pochúťka aj ovsené vločky a morskú riasu. Viac ako 60 % zloženia je tvorených lahodnou vysokokvalitnou lososovou múčkou a mäsom. Pri výrobe sa nepoužívajú žiadne umelé farbivá, konzervačné látky ani iné syntetické zložky, ktoré by mohli vyvolávať nežiadúce vedľajšie účinky.

Prirodzená podpora zdravia

Zloženie konopných pamlskov

Jednotlivé zložky konopnej pochúťky prirodzene obsahujú cenné vitamíny, minerály, vlákninu, antioxidanty a ďalšie bio-aktívne látky, ktoré sú dôležité pre správne fungovanie psieho organizmu. 

Pochúťka síce neobsahuje vysoké percentuálne zastúpenie CBD, no napriek tomu dokáže pozitívne vplývať na zdravie psa. Môže zlepšovať stav srsti, podporovať obranyschopnosť a trávenie, odstraňovať zubný kameň a eliminovať nepríjemný zápach z tlamy.

Pochúťka na každý deň

Konopnú pochúťku dávajte svojmu psíkovi ako odmenu. Maximálna denná dávka nie je limitovaná, avšak pochúťka by nemala nahrádzať vyváženú potravu.

Vďaka starostlivo zvolenému zloženiu je konopná pochúťka vhodná aj pre psy, ktoré majú citlivý žalúdok a trpia na časté zažívacie ťažkosti či alergie. Pred podávaním sa však pre istotu uistite, či váš psík nie je alergický na niektorú zo zložiek.

Kľúčové výhody produktu

  • Prírodné zloženie bez umelých farbív a konzervantov
  • Vysoký obsah zdraviu prospešných látok
  • Dokáže podporovať celkové zdravie
  • Lahodná chuť
  • Kvalitný český výrobok

Dávkovanie: Pamlsky by sa mali podávať len ako doplnok podľa veľkosti zvieraťa, nie je náhradou pestrej stravy.

Zloženie: Lososová múčka a mäso (min. 60%), ovsené vločky, konopný olej, morské riasy, kurkuma.

Skladovanie: Skladujte na suchom mieste pri izbovej teplote.

Analytické zloženie:

Vlhkosť: 8,2 %

Sušina: 91,80 %

Popol: 12,20 %

NL: 42 %

Vláknina: 2,64 %

Tuk: 10,20 %

Dodávateľ: Zelená Země, Wuchterlova 523/5, 160 00 Praha 6, CZ