Doprava a platba

1. Spôsoby platby

Na našom eshope je možné platiť kartou prostredníctvom platobnej brány PayU alebo bankovým prevodom, prípadne dobierkou. V prípade osobného odberu je možná platba hotovosťou aj kartou.

Platba kartou

Platba kartou

Najčastejšie používaná aj nami odporúčaná je platba kartou. Platiť u nás môžete kartami VISA, VISA Electron*, EuroCard, MasterCard. Platba kartou je absolútne bezpečná. Všetok prenos dát medzi e-shopom a jednotlivými platobnými kanálmi je zabezpečený SSL protokolom (Secure Sockets Layer). Pre transakcie platobnými kartami PayU plne podporuje riešenie 3D Secure. To je vyvinuté v súlade so smernicami kartových asociácií VISA a MasterCard. Ide o medzinárodne štandardizovaný proces pre zpracovanie platieb platobných kariet na internete. 3D Secure zabezpečuje, že sa citlivé dáta z platobných kariet nedostanú k nikomu inému, len certifikovaným subjektom – banka/autorizačné centrum. 3D Secure tak maximálne zvyšuje zabezpečenie transakcií. Vďaka maximálnemu možnému zabezpečeniu, inovatívnemu riešeniu platobnej brány a spoľahlivým technológiám sa môže PayU pýšiť certifikátom PCI DSS (Payment Card Industry Data Security Standard). Viac sa o platobnej bráne PayU dozviete tu. Je nutné mať na pamäti, že pre úspešnú platbu musíte mať dostatok finančných prostriedkov na účte a povolené platby kartou.

Bankový prevodPlatba bankovým prevodom

Zaplatiť vašu objednávku môžete aj klasickým bankovým prevodom. Po ukončení objednávky sa vám zobrazia údaje potrebné pre platbu. Taktiež sa vygeneruje QR kód, pomocou ktorého môžete platbu uskutočniť rýchlo a bezpečne. Pri manuálnom opisovaní si dajte pozor na správnosť údajov. Platba bankovým prevodom štandardne trvá 1 – 2 pracovné dni. Ak si zvolíte spôsob platby bankovým prevodom, objednávku odošleme až po prijatí platby na náš účet. Môže sa tak stať, že sa predlží doba dodania objednávky o 1 – 2 pracovné dni. Aj preto odporúčame platbu kartou.

Dobierka

Dobierka stále patrí medzi obľúbený spôsob platby. Vaša objednávka je odoslaná na adresu alebo do odberného miesta, kde pri prevzatí balíka uhradíte cenu tovaru priamo pracovníkovi prepravnej spoločnosti/odberného miesta. Kuriérovi aj na väčšine odberných miest môžete zaplatiť platobnou kartou či v hotovosti. Poplatok za dobierku je 1,20 €. Pri doprave GLS ParcelShop/GLS Balíkomat je poplatok za dobierku 2,20 €.

Spôsoby platby

2. Doprava

Doručujeme prostredníctvom Slovenskej Pošty - balík na adresu aj balík na poštu, a pomocou zásielkovej služby GLS - GLS Balíkomat/GLS Parcel Shop. Využiť je možné aj sieť odberných miest Packeta, prípadne doručenie tovaru priamo na adresu kuriérom spoločnosti Packeta. Tovar, ktorý máme skladom odosielame do 24 hodín od prijatia objednávky. Výnimkou je tovar, pri ktorom je uvedená doba dodania 3 - 5 dní.  Doba doručenia je 1 - 3 dni avšak líši sa v závislosti od typu dopravy. Pre čo najrýchlejšie dodanie odporúčame využiť prepravu kuriérskou službou GLS.

Doručujeme do krajín:

  • Slovenská republika

Doprava zdarma platí pri objednávkach nad 50 €. V prípade záujmu doručenia objednávky do inej krajiny nás prosím kontaktujte pre vypočítanie ceny dopravy.

Cena dopravy:

GLS - Balíkomat/Parcel Shop - 3,10 €

GLS - Doručenie na adresu - 3,90 €

Packeta - Výdajné miesto/Z-BOX - 3,30 €

Packeta - Doručenie na adresu - 4,50 €

Slovenská Pošta - Doručenie na poštu/BalíkoBOXu - 3,30 €

Slovenská Pošta - Doručenie na adresu - 4,20 €