Konopná zmes s Rakytníkom 50 g Zelená Země

hviezda 1 hviezda 2 hviezda 3 hviezda 4 hviezda 5 (1)Počet hviezdičiek je 5 z 5
Zelená Země - Konopná zmes s Rakytníkom 50 g
Zelená Země - Konopná zmes s Rakytníkom 50 g

Cena
5,10 €

Výrobca
Zelená Země

Kód produktu
p0030

Dodanie 3-5 dní
ks

Konopná zmes - doplnok stravy - s rakytníkom na posilnenie imunity, relaxáciu a ako výnimočný antioxidant. Má skvelé ukľudňujúce a relaxačné účinky. viac

Konopná zmes s Rakytníkom, 50 g

Konopná zmes s rakytníkom - doplnok stravy bola s láskou vypestovaná. Obsahuje cenné kanabinoidy, prevažne CBD - Kanabidiol. Konopné semienko harmonizuje prirodzené procesy v tele, a tým podporuje jeho prirodzenú obranyschopnosť. Primiešaný rakytník dodáva zmesi nielen lahodnú chuť a krásnu vôňu, ale sú aj skvelým antioxidantom. Nepôsobí omamne.

Konopná zmes v kombinácii s rakytníkom má lahodnú nasladlu chuť a veľmi príjemnú vôňu. Táto zmes je teda vhodná hlavne pre deti a tých, ktorí moc neholdujú bylinným zmesiam a uprednostňujú radšej niečo sladké a voňavé.

Príprava a použitie konopnej zmesi

Návod k príprave: Pripravte nálev - tzn. konopný čaj. 1 polievkovú lyžicu zmesi zalejte 3dl vriacej pitnej vody a nechajte 3-5 minút vylúhovať. Nálev potom sceďte a popíjajte po dúškoch.

Doporučená denná dávka: 2 šálky zmesi cca 600ml. Neprekračujte dennú doporučenú dávku.

Čo sú to kanabinoidy?

Medzi kanabinoidy sa radia nielen prírodné látky obsiahnuté v konope, ale aj tie, ktoré si vyrába náš organizmus (endokanabinoidy). Tieto látky udržujú rovnováhu nášho metabolického systému. Endokanabinoidný systém ovplyvňuje prakticky všetky funkcie nášho organizmu a otvára naše vedomie novým spôsobom myslenia. Endokanabinoidný systém nám pomáha radostne a mierumilovne prijímať zmeny a prispôsobovať sa im, byť im proste otvorený. Medzi využívané kanabinoidy patrí CBD, CBG a CBN.

Mohlo by vás zaujímať

Novorodenci dostávajú endokanabinoidy na začiatku kojenia od matiek v materskom mlieku, aby dostali chuť do jedla a naučili sa jesť.