CBG Konopný olej 5%, 10 ml Zelená Země


Cena
32,70 €

Výrobca
Zelená Země

Kód produktu
o0028

Dodanie 3-5 dní
ks

Tento vysokokvalitný CBG olej vyrábaný v Česku obsahuje celé spektrum kanabinoidov a ďalších legálnych prospešných látok. Môže sa používať ako prevencia pred ochoreniami alebo ako doplnok výživy s radou možných priaznivých účinkov na organizmus. viac

CBG Konopný olej 5%, 10 ml

Český výrobca konopných produktov Zelená Země si dáva záležať na maximálnej kvalite a organickej čistote svojich výrobkov. CBG konopný olej 5 % nie je žiadnou výnimkou. Extrahovaný je zo semien pochádzajúcich z overených odrôd konopy, ktoré majú prirodzene vysoký obsah cenných látok. Pri výrobe sú dodržiavané prísne postupy, aby bolo celé spektrum účinných zložiek zachované aj vo finálnom produkte.

Bezpečný CBG olej bez THC

Pri extrakcii jednotlivých zložiek z konopy sa prísne dbá na to, aby bol vylúčený akýkoľvek obsah psychoaktívneho THC. Vy tak môžete mať istotu, že olej, ktorý užívate ako doplnok výživy, je stopercentne legálny a nevyvoláva závislosť.

BIO konopný olej zo semien je stopercentne organický, bez pridaných chemických zložiek. Do svojho organizmu tak neprijímate žiadne škodlivé látky.

CBG olej 5%

Priaznivé účinky na ľudské telo

CBG (kanabigerol) mnohé účinky na ľudské telo zdieľa s populárnejším CBD, avšak v niektorých oblastiach sa mierne odlišuje. Napríklad, vedecké štúdie zistili, že CBG má v porovnaní s CBD oveľa lepšie antibakteriálne vlastnosti. Dokáže tak efektívnejšie posilniť obranyschopnosť organizmu a prispieť k rýchlejšiemu hojeniu zápalov.

Kanabigerol je užívaný aj s cieľom urýchliť zaspávanie a zvýšiť kvalitu spánku. Môže byť prínosom pri snahe o zmiernenie stresu či nervozity a navodenie vnútorného pokoja. Niektoré štúdie naviac uvádzajú, že dokáže byť nápomocný pri liečbe niektorých neurodegeneratívnych ochorení.

Užívanie

CBG olej má tradičnú olejovitú konzistenciu a konopnú chuť, ktorá nie je príliš trpká. Užívajte 1 – 2 kvapky denne, prípadne individuálne množstvo podľa potreby, minimálne 30 minút pred alebo po jedle. Pre dosiahnutie najlepšieho účinku si kvapnite kvapku oleja pod jazyk a nechajte pôsobiť aspoň minútu. Následne prehltnite.

CBG kvapky 5%

Zloženie: Bio konopný olej zo semien, CBG - kanabigerol ( 5% hm. )

Objem: 10 ml ( ~250 kvapiek )

Hmotnosť: 9,3 g (obsah CBG 420 mg ±5 %)

Olej neobsahuje THC. 

Dodávateľ: Zelená Země

CBG 5% analýza

Parametre
Obsiahnuté kanabinoidy CBG
Obsah kanabinoidov (%) 5 - 9%
Obsah kanabinoidov (mg) 500 mg
Príchuť Bez príchute
Objem 10 ml
Obsiahnuté kanabinoidy CBG
Obsah kanabinoidov (%) 5 - 9%
Obsah kanabinoidov (mg) 500 mg
Príchuť Bez príchute
Objem 10 ml