Doplnky - Výška - 18 cm

V našej širokej ponuke doplnkov si na svoje príde každý priaznivec konopy. Nezáleží na tom, či hľadáte praktické bongá s elegantným telom, drvičky, šlukovky, cigaretové papieriky, osviežovače vzduchu do auta alebo iné doplnky. Vyberte si spomedzi kvalitných produktov od overených výrobcov s dlhoročnou tradíciou. Môžete mať istotu, že objednaný výrobok splní tie najvyššie očakávania!

Základom nášho sortimentu doplnkov sú bongá a drvičky od popredných dodávateľov. Vyberať si môžete z produktov od značiek Shanti a Mary&Juana. Tovar odosielame už do 24 hodín, takže na neho nebudete musieť dlho čakať.

Články

Praktické doplnky, ktoré sa zídu!

Pokiaľ ste milovník konopných produktov, ale aj čajov či iných rastlinných sušín, nezaobídete sa bez viacerých praktických doplnkov. Tie vám umožnia jednoducho spracovať vaše obľúbené bylinky a vychutnať si ich naplno!

V našom sortimente nájdete viacero praktických produktov od overených dodávateľov, vďaka ktorým je spracovanie byliniek mimoriadne jednoduché. Nezáleží na tom, či ich použijete v rámci prípravy konopy, čaju alebo iných rastlín. Vždy vám poslúžia na 100 % a splnia aj tie najnáročnejšie požiadavky!

Mechanické drvičky

Pokiaľ si chcete pripraviť vlastný chutný čaj, prípadne iný produkt pozostávajúci z byliniek, hodí sa vám praktická drvička. Tá sa postará o rozdrobenie bylinnej zmesi na jemné kúsky, ktoré sa dajú ďalej jednoducho spracúvať. Základom sú mechanické drvičky obsahujúce ostré kovové časti s presne tvarovanými hrotmi. Môžu byť vyhotovené v klasickom kruhovom tvare, avšak v našej ponuke nájdete aj jedinečné drvičky v podobe biliardovej gule či karty.

Práve drvičky v tvare karty sú mimoriadne populárne, keďže sa dajú ľahko zmestiť do vrecka či peňaženky. Svoju obľúbenú bylinnú drvinu si tak viete pripraviť skutočne kdekoľvek.

Elektronické drvičky

Pokiaľ potrebujete spracovať väčšie množstvo byliniek, klasické mechanické drvičky vám nemusia stačiť. V takom prípade je ideálnym riešením siahnuť po elektronických verziách. Tie sú napájané batériami, obsahujú výkonný motor a ostré čepele, ktoré zabezpečia efektívne podrvenie zmesi.

Benefitom je skutočnosť, že elektronické drvičky sú vybavené nádobkou z priehľadného plastu. Vďaka tomu ľahko vidíte stav drviny a viete zariadenie vypnúť vtedy, keď ste maximálne spokojní s konzistenciou.

Bongá

Bongo je tradične tvarovaná nádoba, ktorá slúži na fajčenie bylinných zmesí. Jeho história siaha až do rokov 1400 pred naším letopočtom, pričom sa predpokladá, že prvé kusy boli používané v Afrike. Veľmi často sa však využívali aj v Ázii. Postupne sa bongo rozšírilo do celého sveta a stalo sa mimoriadne obľúbeným.

Keď sa pozriete na bongo, ihneď vás zaujme svojím jedinečným výzorom. Jeho krivky sú navrhnuté tak, aby dokonale zapadlo do ruky. Tradičné bongá boli vyrábané z keramiky, v dnešnej dobe najčastejšie pozostávajú z tvrdených skiel alebo plastov, ktoré sú vynikajúco odolné voči pôsobeniu tepla. V našej ponuke nájdete viacero druhov. Tie sa líšia nielen svojimi materiálmi, ale aj dizajnom. Je len na vás, ktorý vás najviac zaujme. Bongo je nielen funkčným zariadením, ale aj skvelou dekoráciou.

Sklenky a šľukovky

Kým v minulosti boli sklenky a šľukovky mimoriadne populárne, v dnešnej dobe sú niečím výnimočným. Avšak, rozhodne stoja za pozornosť. Vďaka ich špecifickej konštrukcii dokážu zabezpečiť jedinečný zážitok z fajčenia, aký iné druhy fajok nevedia sprostredkovať. Ich hlavným benefitom je kompaktné telo, uľahčujúce prenášanie vo vrecku či taške.

Sklenky a šľukovky sú u „fajnšmekrov“ obľúbené najmä vďaka tomu, že sú vyrobené z kvalitných a odolných materiálov, ktoré pri zahriatí nekontaminujú dym toxickými látkami a nenarušujú jeho jedinečnú chuť či arómu.

Na drobnostiach záleží!

V našom e-shope myslíme aj na tie najmenšie detaily. Napríklad, v sortimente nájdete bongo špirálu na ľad, sitká do šľukoviek a mnohé ďalšie praktické drobnosti, ktoré sa vám zídu. Samozrejme, v ponuke nám nechýbajú ani kvalitné cigaretové papieriky.

Pre milovníkov konopných produktov máme v našom portfóliu pripravené jedinečné vône do auta v tvare konopného listu. Tie nielenže ako konopa vyzerajú, ale aj voňajú. Kombinujú totiž arómu konopy siatej, trávy a citrusov, ktorú si jednoducho zamilujete!